PROFESJONALNE SYSTEMY PRZECIWPOŻAROWE

O FIRMIE

Zakład Zabezpieczeń Przeciwpożarowych STANPOŻ Grzegorz Staniak powstał w 1997 roku. Założyłem go jeszcze jako student architektury za namową i przy pomocy udzielonej mi przez mojego ojca - Jerzego Staniaka, oficera pożarnictwa, rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych jak również bezpieczeństwa i higieny pracy.

STANPOŻ to firma rodzinna z wieloletnią tradycją, działająca na terenie całego kraju

Specjalizujemy się w doradztwie, montażu oraz serwisie specjalistycznych rozwiązań, najwyższej jakości, w dziedzinie biernej ochrony przeciwpożarowej. Opiera swoją działalność na wieloletnim doświadczeniu przekazywanym kolejnym pokoleniom, uzupełnianym i weryfikowanym przez zmieniające się wymagania prawne i rynkowe. Na bieżąco śledzimy i wdrażamy najnowsze rozwiązania profesjonalnych systemów  ochrony przeciwpożarowej co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług, popartych wiedzą techniczną. O ilości znanych i stosowanych systemów świadczą liczne autoryzacje wykonawcze i serwisowe udzielone mojej firmie.

Zakład Zabezpieczeń Przeciwpożarowych STANPOŻ Grzegorz Staniak oferuje kompleksową obsługę w zakresie ochrony przeciwpożarowej od momentu projektowania budynku; ekspertyz, analiz, oceny stanu technicznego, poprzez konsultacje podczas wdrażania projektu, po instalowanie wybranych rozwiązań systemów przeciwpożarowych biernych I czynnych, łącznie z serwisem wykonanych prac. Prowadzimy prace dla największych Generalnych Wykonawców, Instytucji Państwowych i Prywatnych Inwestorów, pomagając w realizacji nowych Inwestycji jak również dostosowując już istniejące obiekty.

Od początku dewizą firmy była rzetelność i profesjonalizm poparte odpowiednim wyszkoleniem, doświadczeniem, bazą sprzętową.

Wykonujemy między innymi:

1) podnoszenie odporności ogniowej konstrukcji

2) zabezpieczenia instalacji

3) systemy oddymiania: projektowanie, wykonanie, serwis

4) wydzielenia pożarowe

5) dylatacje

6) instalacje hydrantowe

7) opracowanie dokumentacji z zakresu biernej ochrony przeciwpożarowej (instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, analizy i ekspertyzy, projekty branżowe, dostosowanie obiektów do obowiązujących przepisów)